Pracująca nowoczesna kobieta w ciągłym biegu, spotkania, delegacje, prezentacje. W pracy takiej osoby konieczny będzie również laptop. Większość z nas pracuje już na komputerach przenośnych, które należy mieć ze sobą. Przedstawiamy więc również atrakcyjne stylowe torby na laptopa, z którymi w wygodny i elegancki sposób będzie można transportować własny sprzęt.

Torba Modecom w kolorze szarym dla urządzenia 15-16 cali i mniejszych

To klasyczny fason do noszenia w ręce, który podkreślać będzie kobiecość i profesjonalizm takiej osoby. W środku znajduje się miejsce na komputer, który będzie zabezpieczony w ten sposób przed uszkodzeniami, które powstają w czasie transportu. Wygodę gwarantować będą również dodatkowe przegródki, które będą mogły pomieścić potrzebne akcesoria oraz dokumenty.

Gustowna torba w odcieniu brązu będzie bardzo lekka i tym samym rzeczywiście komfortowa. Dla wygodny stosowne jest tam również zapięcie na podwójny zamek błyskawiczny. Dzięki doczepianemu paskowi można nosić ja także na ramieniu. Przegroda mieszcząca laptopa miękka o przekątnej 15.6 a więc tej najbardziej popularnej. Urządzenie będzie chronić sprzęt przed uszkodzeniami. Po zewnętrznej stronie znajdziemy dodatkową przegrodę na niezbędne rzeczy.

Torba na laptopa dla kobiet

Czarna torba Hama to produkt, który będzie doceniony przez kobiety, które dbają o ekologię. Materiał z jakiego jest wykonana powstał z przetworzonych na włókno butelek PET. Jest bardzo pojemna, posiada 2 duże przegrody zapinane na zamek błyskawiczny i również dodatkową przegrodę przednią. Dzięki miękkiej i wytrzymałej rączce a także szerokiemu paskowi będzie można oczekiwać, że jej noszenie będzie wygodniejsze. Można tam zmieścić urządzenie w rozmiarze 15,6 cala.

Czarna torba HP to propozycja wykonana z syntetycznej skóry, wygląda bardzo profesjonalnie. Oprócz laptopa aż do 17,3 cali przekątnej pomieści także wszystkie dokumenty i akcesoria, które będzie chciało się zabrać ze sobą. Jest to idealna propozycja dla każdej zapracowanej kobiety. Specjalne rozwiązania pozwalają między innymi na wygodne mocowanie jej do bagażu. Ergonomiczne oraz trwałe rączki a także odpinany pasek na ramie będą bezpośrednio wpływać na mobilność.

Czarno-różowa torba-futerał to opcja, która będzie dobra w przypadku dłuższych wyjazdów z dużą ilością bagażu. Z pewnych względów zabranie dodatkowej torby może się również okazać problematyczne. Lekki jednokomorowy futerał z przekątną 16 cali zmieści się do walizki czy torby podróżnej. Po dotarciu na miejsce można wysunąć rączkę i w ten sposób uzyskuje się walizeczkę. Kobieca kolorystyka i smukły kształt sprawiają, że to stylowy dodatek w czasie służbowych spotkań.

Warto przeczytać