Jeśli szukasz nowej torby na laptopa, która będzie dobrze zabezpieczała komputer warto zapoznać się z tymi propozycjami jakie dla Was przygotowaliśmy na naszej stronie.

Torba pikowana

Obecnie na rynku znajdziemy torby praktycznie we wszystkich kolorach tęczy. Jeśli poza fajnym kolorem liczymy na solidne wykonania i dodatkowej dekoracji, postawić warto na torbę pikowaną. Na allegro można znaleźć torby pikowane w romby czy pasy, które fajnie się będą prezentować. Większość z nich przypomina kształtem klasyczne torebki, dzięki czemu mogą się one bardzo dobrze komponować ze strojem inaczej niż starego typu pokrowce na laptopa.

Torba w kratę

Jeśli chętnie stawiacie na różne wzory i faktury materiałów to na pewno interesująca propozycją będą torby w kratę. Ten model wygląda świetnie w połączeniu z klasycznym zimowym płaszczem. Krata to wzór, który sprawdzi się przy

Damskie torby na laptopastylizacjach i eleganckich i takich mniej formalnych. Wełniany materiał z pewnością zaprezentuje się lepiej niż typowy dla toreb na laptopa materiał nylonowy.

Kuferki i teczki

Kobiety, które chętnie stawiają na kuferki na pewno będą cieszyć się z tego, że obecnie takie torby maja również formę przechowania laptopa. Taki kuferek będzie ciekawą propozycją, która pozwoli pomieścić inne niezbędne rzeczy jak telefon, portfel czy małą kosmetyczkę, w związku z czym z powodzeniem może zastąpić dodatkową torebkę na rzeczy osobiste. Teczka ma nieco węższy fason, więc raczej nie pomieści wielu rzeczy poza laptopem, ładowarka czy dodatkowo dokumenty.

Torba filcowa

Kilka lat temu popularne były również torby z zapominanego już filcu. Teraz wykonuje się z niego także torby na laptopa. Stosowana szarość tego materiału bardzo dobrze komponuje się z rożnymi strojami. Jeśli uważacie, że sam filc jest nudny warto poszukać torby, która będzie dodatkowo zdobiona kolorowymi haftami i również będzie to atrakcyjna estetyka.

Wzory i kolory

Jeśli sam model i materiał wykonania nie będą dla nas istotne dokonać wyboru można przez selekcję ulubionych wzorów i kolorów. To właśnie klasyczne torby w formie prostokąta najczęściej oferowane są w różnorakich wersjach kolorystycznych. Można wybrać torbę różową, żółta, fioletową, w kwiaty, moro czy z nadrukami. Do wyboru jest cała masa propozycji.

Wybór jak widać jest rzeczywiście bardzo duży. Zwykłe czarne torby na laptopa odchodzą do lamusa, dlatego zmienić model, który posiadamy. Oczywiście najlepiej będzie zastanowić się co pasuje do naszego stylu i tak wybrać torbę. Chodzi o to, by z taką torbą rzeczywiście czuć się komfortowo i mieć gwarancję, że torba nam pasuje i chętnie będziemy z nią wychodzić.

Warto przeczytać